Замовте зворотній дзвінок


×
Кошик порожній
Безкоштовна доставка від 830 грн. безкоштовна доставка при замовленні від 830 грн.
Мінімальна сума замовлення від 830 грн.

О нас

DAKRI  - це нова сервісна компанія, молодих, але достатньо досвідчених і професійних фахівців в області зоотоварів, товарів для тварин, ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок для тварин.

Пропонуємо препарати для діагностики, профілактики і лікування хвороб продуктивних тварин та птиці, інвентарю і обладнання для ветеринарної медицини.

Ми працюємо з 2012 року.


Ми пропонуємо Вам все з одних рук - "Правильний Продукт, Правильну Ціну, Прямо зараз".


Ми реалізуємо ветеринарні препарати імпортного та вітчизняного виробництва, вакцини, ветеринарний інструментарій, зоотовари, корма, кормові добавки, товари для дрібних тварин безпосередньо від виробників.


Оптові, дрібнооптові і роздрібні продажі продукції в асортименті з наявністю одного оптового складу для різних категорій покупців.

Прийом планових і термінових замовлень з мінімальними термінами по всій Україні, доставка власним транспортом або будь-яким зручним для Вас способом.

Всі ветеринарні препарати, що знаходяться в продажу, зареєстровані в Україні згідно з вимогами Закону України «Про ветеринарну медицину» і супроводжуються всією необхідною документацією, що підтверджує їх якість. А відповідно ми гарантуємо їх якість і ефективність та будемо раді нашій з Вами співпраці.

visa-mastercard visa-mastercard